Idealny plener

Fotografia ślubna to nie tylko ceremonia w kościele lub w urzędzie oraz przyjęcie z mnóstwem gości, jadła i napitków. To również plener, który odpowiednio potraktowany może się okazać najprzyjemniejszą pamiątką z tych pierwszych chwil małżeństwa.

W jaki dzień?

Wybranie pleneru w dzień zaślubin jest opcją dla osób, którym zależy na kilku ujęciach na pamiątkę, ale bez szczególnej oprawy i klimatu, jakim otoczony jest całodzienny lub chociaż kilkugodzinny plener. Zdjęcia w terenie w tym samym dniu co ceremonia nie będą najważniejsze, będą jedynie punktem w całym organizacyjnym harmonogramie. Jeżeli więc chcemy, aby plener był wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju to trzeba zdecydować się na opcję innego dnia. Wtedy wszelkie przygotowania związane z wyglądem, wyborem miejsca i poświęconym czasem będą najważniejsze w tym dniu.

Jakie miejsce?

Niektóre pary młode nie chcą pleneru w miejscach dobrze im znanych – chcą czegoś nowego, egzotycznego i ekscytującego, dlatego dosyć popularne jest wyjeżdżanie za granicę lub chociaż nad jakąś wodę, gdzie klimat i sielska atmosfera pozwala się rozróżnić i poczuć bliskość otaczającej natury.

Egzotyczne pejzaże pełne palm, lejącego się z nieba żaru i niebieskiej, krystalicznie przejrzystej wody to opcja dla bardzo wymagających i tych, dla których większy wydatek nie jest przeszkodą w dążeniu do otrzymania od profesjonalisty wyjątkowego, jedynego w swoim rodzaju albumu ślubnego pełnego energii, ekscytujących wspomnień z krótkiej podróży i uśmiechów jako pamiątka na całe życie.