Zwykłe czy spersonalizowane?

życzenia ślubne na zawieszce

Zawieszki na alkohol weselny to jeden z obowiązkowych punktów, które muszą pojawić się na każdym weselu. Nawet nie ma co się zastanawiać, czy warto je zamówić, ponieważ odpowiedź jest tylko jedna: TAK! Przed Wami jest tylko wybór, jakie zamówić zawieszki na swoje butelki z alkoholem.

Szeroki wybór

W dzisiejszych czasach wybór zawieszek jest ogromny – przykłady tutaj. Możecie zamówić zawieszki w formie naklejek, czy też zwykłych zawieszek. Teksty umieszczone na nich mogą być najróżniejsze. Miłosne cytaty z Biblii, czy też z wierszy poetyckich, albo z miłosnych piosenek. Oczywiście będą na nich umieszczone również symbole miłości, takie jak gołębie z obrączkami, róże, czy też podobne symbole, które zawsze kojarzą nam się ze ślubem.

Personalizacja

Możecie również zamówić zawieszki, które będą dla Was specjalnie spersonalizowane, czyli… Warto umieścić na nich chociażby datę Waszego ślubu, jak również Wasze imiona. W takiej formie będą już na pewno oryginalnie wyglądać. Możecie również zamówić takie w formie drewnianych serduszek, które po całym przyjęciu weselnym możecie zdjąć z butelek i wręczyć Waszym gościom na pamiątkę. Taka forma zawieszek jest bardzo trwała i na pewno przetrwa bardzo długi czas.