Zawieszki na alkohole – wyróżnijcie swój weselny stół

Wesele to wyjątkowe wydarzenie, które wymaga szczególnej oprawy. Liczy się każdy detal – nic nie może być zwykłe i codzienne w tym dniu.

Zawieszki na weselne trunki

Zawieszki na alkohole weselne to jeden ze sposobów, by wyróżnić ten dzień. Goście powinni nie tylko czuć, ale i widzieć, że piją niezwykłe trunki, to właśnie rola zawieszek na alkohole weselne.

Są one świetnym sposobem na podkreślenie weselnej atmosfery na stołach i okazją na wniesienie tam odrobiny humoru.

Wierszyki i zabawna grafika

Zawieszki są doskonałym miejscem na umieszczenie zabawnej grafiki i wierszyka, który dodatkowo podkreśli niezwykłość tego dnia i wszystkiego, co z nim związane.

Jeśli zdecydujemy się na gotowe zawieszki na weselną wódkę, za grosze zyskamy dodatkowy, oryginalny element dekoracyjny na weselny stół. Dystrybutorzy gadżetów ślubnych oferują setki wzorów, spośród których można wybrać odpowiedni, pasujący klimatem i kolorystyką do naszego wystroju.

Zawieszki na zamówienie

Pary, które potrzebują czegoś naprawdę wyjątkowego, zawsze mogą pokusić się o własny projekt zawieszek. Firmy, które oferują ten sympatyczny gadżet, czasem udostępniają możliwość modyfikacji wybranego, gotowego wzoru, więc aby mieć spersonalizowany produkt nie potrzebujemy specjalnych umiejętności, ani programu graficznego.

Sympatyczna pamiątka

Większość par zbiera pamiątki z tego szczególnego dnia – zaproszenia, suszone kwiaty, winietki… Wraz z tymi drobiazgami do pudełka z pamiątkami trafić mogą również zawieszki na alkohole weselne. Warto więc wybrać wyjątkowe na swój weselny stół.