Zaproszenia ślubne

Zwyczaj przekazywania zaproszeń jest w naszym kraju bardzo ważny i istotny. Ogromne znaczenie ma forma przekazywania zaproszenia oraz jego treść i ogólna estetyka.

lawendowe zaproszenie ślubne

Jak powinny wyglądać zaproszenia?

Od nas zależy jaki format, wzór, kształt oraz ozdobniki będzie miało nasze zaproszenie. Również to, na jakim papierze będzie zrobione. Zaproszenie nie musi być w tradycyjnym kształcie prostokąta czy kwadratu, może być papierowym kwiatem, rulonikiem, wachlarzem czy buteleczką. Zaproszenia ślubne lawenda: https://z-milosci.pl/kategoria/exclusive/lawendowe byłyby tutaj bardzo wyraziste, dodatkowo – mogą być perfumowane. Czasami zaproszenia wyglądają jak małe dzieła plastyczne składające się z koronek, kokard czy piórek.

Treść zaproszenia

Można napisać piękne słowa od siebie, można również zacytować wiersz, fragment książki, powiedzenie, fraszkę, myśl filozoficzną. Ważne jest, aby treść nie była za bardzo oderwana od tematu oraz zbyt wyświechtana. Oczywiście nie możemy zapomnieć podpisać się pod spodem albo podać imienia i nazwiska autora tekstu.

Czcionka musi pasować do całości zaproszenia, warto wybrać taką, która razem z całością stworzy spójną całość.

Informacja na zaproszeniu powinna być zwięzła i na temat. Data, miejsce ślubu i uroczystości weselnej oraz oczywiście godzina. I mamy gotowe zaproszenie ślubne lawendą pachnące.