Zaproszenia na ślub czyli zrób dobre pierwsze wrażenie na gościach

Zaproszenia ślubne nabierają coraz większej rangi. Dzisiaj już nikt nie kwestionuje tego, że pierwsze wrażenie związane ze ślubem, czyli właśnie moment wręczenia zaproszeń, jest naprawdę ważne. Oczywiście nadal są osoby, które wybierają pierwsze lepsze wzory zaproszeń, nie trudząc się o to by mieć oryginalne zaproszenia ślubne szyte na miarę.

Zaproszenie na ślub czyli zrób dobre pierwsze wrażenie na gościach

Ślubne zaproszenia powinny w jakiś sposób odwoływać się do motywu, jaki będzie najczęściej przewijał w ślubnych  nich dekoracjach i ozdobach. Gości zaprasza się zwykle 3 lub 4 miesiące przed planowanym ślubem, a zaproszenia należy zamówić jeszcze kilka tygodni wcześniej. Zakładając, że wybór zaproszeń rozpoczyna się około pół roku przed ślubem,  już wtedy warto mieć ogólną koncepcję wesela i dekoracji. Warto by motyw kwiatowy, albo koloru użyte w zaproszeniach, przewijały się później w dekoracjach sali, albo bukiecie panny młodej. Wszystko to tworzy spójny wizerunek.

Zaproszenia ślubne dedykowane konkretnej parze

By mieć naprawdę oryginalne zaproszenia ślubne, jak te z Rozsadnepannymlode.pl, można pokusić się o przygotowanie własnego wzoru, które następnie może profesjonalnie wykonać grafik. Można też grafikowi udzielić wskazówek, aby stworzył on zaproszenia ślubne dedykowane konkretnej parze. Takie zaproszenia będą same w sobie doskonałą pamiątką tego pięknego dnia, jeżeli będą na przykład ozdobione  zdjęciem młodej pary, można je wręcz włożyć do albumu.