Wkładki do zaproszeń ślubnych – fenomen sam w sobie

Zapraszanie gości jest nieodzownym elementem tego jakże szczególnego dnia, jakim jest ślub. Dlatego też należy pieczołowicie zadbać o każdy aspekt uroczystości, poczynając od wyboru zaproszeń. A te mogą mieć najróżniejszą formę, przy której może pojawić się coś bardzo interesującego i zarazem oryginalnego. Są to wkładki do zaproszeń z okazji organizacji ślubu, które już od kilku lat śmiało wychodzą na piedestał elementów must have. Można je indywidualnie dopasować do własnych priorytetów i co najważniejsze – dać do zrozumienia gościom, co chcemy otrzymać.

Odrębny dodatek

Na zaproszeniu mamy podane wszelkie niezbędne informacje o naszych zaślubinach, jednakże na wkładkach do zaproszeń ślubnych możemy dodać coś od siebie: samemu stworzyć eleganckie zdanie, wybrać gotową rymowankę w śmiesznej formie, lub też życiowe motto odpowiednio przeredagowane. Efektem ma być ulga dla gości w wyborze prezentu ślubnego czy też dopełnienia koperty. Można w fajny sposób powiadomić ich, że kwiatów nie chcemy, za to przydadzą się, np. wino, książka, pluszaki dla Domu Dziecka, kupon Lotto.

Ujmująca grafika

Te jakże unikalne bileciki mogą zawierać oryginalny motyw, lub też w całości komponować się z tym, co na zaproszeniu. Grubość papieru, jego struktura zwrócą na siebie uwagę i można mieć pewność, że informacja trafi do każdego. Dodatkowe ozdobniki, tłoczenia mogą być piękną dekoracją, która przyjemnie zespoli się z całym naszym przedsięwzięciem. Sporo wcześniej zastanówmy się nad konkretnym podarunkiem, jaki chcielibyśmy otrzymać i który nie stanowiłby problemu dla wszystkich zainteresowanych.