Subtelne zaproszenia ślubne

Coraz częściej na weselach dominuje delikatny, subtelny look. Pary młode decydują się na jasne, stonowane barwy, które są odzwierciedleniem klasy i stylu. Wszystkie dodatki na sali, kwiaty, winietki czy zaproszenia ślubne tworzone są w podobnym klimacie, tak by tworzyć ze sobą, spójną i harmonijną całość. Na co najczęściej decydują się przyszłe pary młode? Co warto wybrać z ofert sklepów z dekoracjami ślubnymi? Odpowiedź poniżej. 

Jak wybrać zaproszenia ślubne pudrowy róż?

Na kolor pudrowego różu najczęściej decydują się pary młode. Dlaczego? Jest on subtelny, delikatny i bez problemu można go zestawić z wieloma innymi barwami i dodatkami. Trzeba jednak uważać, żeby nie przesadzić i ab takie zaproszenia nie wyszły zbyt cukierkowo. Wybierając zaproszenia w kolorze pudrowego różu trzeba postawić na mocną, kontrastową czcionkę oraz brak jakichkolwiek dodatków typu: kokardki, tasiemki, kwiatki itp. 

Sekret tkwi w jakości

Zaproszenia w kolorze pudrowego różu mogą być uzupełnione o piękną, stylową kopertę w białym kolorze oraz w efektowne zdjęcie pary młodej, które doda bardziej indywidualnego im charakteru. Dobrze jest postawić także na mocny, solidny papier (matowy lub połyskujący) oraz na dobrą treść. W takim zaproszeniu powinno znaleźć się motto ważne dla pary młodej lub ich ulubiony wiersz. Warto także do gości podejść indywidualnie i dołożyć coś od siebie. Taki gest na pewno doceni każdy obdarowany. 

Gdzie najlepiej zamówić takie zaproszenia?

W tym przypadku dobrze jest skorzystać z profesjonalnych drukarni lub sklepów z dodatkami ślubnymi, które posiadają w swoje ofercie dość spory wybór asortymentu, z którego para młoda bez problemu odnajdzie model, który będzie bliski im upodobaniom. Dodatkowo, w takich miejscach pracują fachowcy, którzy zawsze chętnie pomogą i doradzą co warto zastosować w takich zaproszeniach, a co już np. jest passe. Dobrze jest także dobrać je do całości aranżacji swojego wesela. Im więcej elementów będzie spójnych, tym efektowniej będzie to wyglądało.