Sielskie i anielskie wesele

zdjęcie rustykalnej winietki

Kochasz przyrodę? Lubisz sielsko i anielsko spędzać czas? Jezioro, łąka, las to miejsca, gdzie odpoczywasz? To super! Jeśli planujesz ślub i wesele, to propozycja stylu rustykalnego będzie dla Ciebie idealną.

Swojski klimat wsi robi coraz większą furorę, jeśli chodzi o organizację przyjęć weselnych. Co ciekawe, wesele w wydaniu rustykalnym cieszy się ogromną popularnością wśród mieszkańców miast. Porzucają oni to, co zwykle kojarzy się z przyjęciem weselnym na rzecz prostoty i swobody. Ma być skromnie, kameralnie, a jednocześnie ze smakiem.

Na stołach nie powinno zabraknąć kwiatowym dekoracji, koniecznie z polnych kwiatów i łanów zboża. Dekoracje wykonane z koronek, juty, sznurków, papieru, gałęzi, mchu, szyszek, kory drzew czy piór. Podobnie winietki rustykalne i menu. Do tego nadające wnętrzu wyjątkowego charakteru lampiony, słoje ze świecami i sznury lampek. Kolory jakie dominują w stylu rustykalnym to odcienie brązu, beżu, szarości, zieleni oraz bieli.

Państwo młodzi oczywiście powinni wpisywać się w klimat rustykalnej imprezy. Zwiewna, lekka sukienka panny młodej podkreślająca jej naturalność i dziewczęcość. Na jej głowie wianek z polnych kwiatów. Pan młody ubrany w swobodną marynarkę, muchę i szelki. Nowożeńcy będący w harmonii z motywem imprezy, będą wisienką na torcie rustykalnego wesela.

Pojęcie ślub idealny wydaje się być relatywne. Dla jednych bowiem szczytem marzeń będzie wyrafinowane przyjęcie w pełnym przepychu pałacu, dla innych wesele w sielskim klimacie wsi. Uroczystość bez przepychu, ale w atmosferze spokoju i harmonii to ciekawa opcja dla znudzonych eleganckim i wyrafinowanym przyjęciem.