Drobne dekoracje do upiększenia sali weselnej.

kwiatowa winietka na ślub

Sezon ślubny właśnie trwa w najlepsze. Mnóstwo osób poszukuje teraz inspiracj i pomysłów na to, jak udekorować salę, w której będzie odbywało się przyjęcie weselne. Poniżej kilka pomysłów i propozycji, na które warto zwrócić uwagę.

Ślubna papeteria

Bez pięknej ślubnej papeterii nie może odbyć się żadne współczesne wesele. Winietki ślubne na stół, zawieszki na alkohol, pięknie wydrukowane karty z menu, to tylko kilka najbardziej podstawowych ozdób, którą spełniają na weselu funkcję informacyjną. Dzięki winietkom ślubnym można poinformować gości o ich miejscu siedzącym, zawieszki na alkohol dekorują butelkę. Ślubna papeteria to oczywiście również zaproszenia, ale one nie służą przecież do dekorowania sali.

Oprawa kwiatowa

Nie ma piękniejszej ozdoby na wesele jak kwiaty. Oprawa kwiatowa jest naprawdę istotna, warto wydać trochę więcej pieniędzy, aby za pomocą bukietów świeżych kwiatów przyozdobić salę. Pięknie wyglądają zarówno niewielkie bukieciki na stołach, jak i okazałe, duże bukiety stojące w rogach sali na podłodze. Aby nie wydać na to zbyt dużej kwoty, można wybrać się po kwiaty polne, dziko rosnące. Taka kwiatowa oprawa będzie szczególnie pięknie wyglądać w przypadku ślubów w stylu boho, które są współcześnie tak modne.

Jeśli spodobało Ci się zdjęcie użyte w artykule – użytą w nim winietkę zobaczysz w sklepie z-miłości.pl