Sposoby na oryginalne życzenia ślubne

Goście weselni na różne sposoby próbują wybić się wśród pozostałych uczestników przyjęcia i na dłużej zapisać w pamięci Państwa Młodych nie tylko prezentami, ale także i sposobem oraz formą składania życzeń.

Sposoby na oryginalne życzenia

Chociaż na rynku istnieje bardzo bogaty wybór kartek okolicznościowych, a internet wręcz roi się od pomysłowych życzeń ślubnych, to czasami goście weselni starają się zrobić coś więcej. Życzenia na kubkach, na obrazach bądź haftowane na pościeli to tylko niektóre z opcji. Same kartki okolicznościowe, to nie tylko takiego rodzaju życzenia ślubne, ale także oryginalna forma ich przedstawienia. Wiele z nich nie ogranicza się już tylko do ładnych zdjęć w tle i przyjemnych kolorów, ale składają się na przykład w mini prezent bądź tort weselny.

Przerost formy nad treścią

Łatwo tutaj wpaść w pewną pułapkę, więc warto się zastanowić czy wymyślna forma życzeń jest na pewno koniecznością. Życzenia ślubne powinny być krótkie i treściwe jeżeli są składane słownie, puścić wodze fantazji możemy na papierze, jednak pamiętajmy, że czasami co za dużo to nie zdrowo i przerysowane życzenia będą trącały kiczem. Warto też pamiętać, że moda ma to do siebie, że szybko przemija, i to co podoba nam się teraz (na przykład oryginalne życzenia napisane na szkle) za kilka lat, a nawet miesięcy może być już niemodne i będzie tylko przeszkadzać młodej parze, która jednak ze względów sentymentalnych się ich nie pozbędzie. Czasami ładnie napisana kartka z życzeniami, będzie miała większą wartość, niż wymyślne życzenia.