Idealne tło do zdjęć ślubnych

Wiele par stara się, by ich ślub był wyjątkowy i oryginalny. Coraz więcej par korzysta z profesjonalnych dekorator, którzy dokładnie i krok po kroku zadbają o każdy fragment tej niezwykłej uroczystości. Jakie dodatki koniecznie muszą się pojawić? W co warto zainwestować? Podpowiedź poniżej. 

Tuba z konfetti ślubnym 

Od kilku sezonów można zauważyć, że tuba z konfetti ślubnym pojawia się zarówno na ślubach kościelnych, jak i cywilnych. Po zakończeniu oficjalnej ceremonii większość par (na ich wcześniejszą prośbę) zostaje obsypanych przez gości pięknym, kolorowym i niezwykle uroczym konfetti, które może przybierać różne kształty

Zalety tej dekoracji 

Jak wspomniano wyżej, na ślubie czy weselu zazwyczaj tuba z konfetti ślubnym wybucha w celu podkreślenia danego wyjątkowego momentu. Większość par decyduje się na ich użycie, gdy już oficjalnie są małżeństwem i gdy wychodzą z kościoła lub urzędu stanu cywilnego. Niektóre osoby chcą by tuby towarzyszyły im podczas pierwszego tańca, podczas podziękowań dla rodziców lub nawet konfetti znajduje się na stołach jako element ozdobny. 

Gdzie kupić idealne tuby z konfetti na ślub? 

Świetnej jakości tuby ślubne znajdziemy przede wszystkim w wielu hurtowniach i sklepach oferujących akcesoria ozdobne na wiele uroczystości. Tam można bowiem bez problemu wybierać w różnych rozmiarach, kolorach i wzorach konfetti. Bardzo popularne jest obecnie konfetti zarówno w stonowanych, jednolitych kolorach, jak i to wielokolorowe. Ich ceny wahają się od około 10 do 20 zł za sztukę. Jest to tani dodatek, który zdecydowanie warto mieć na swoim ślubie.